РЕЄСТРАТУРА

Відділення реабілітації

м. Суми, вул. Металургів, 38
телефон: 099 640 66 07 або 096 774 67 80

Реабілітаційне відділення надає допомогу у стаціонарних умовах. Розташоване за адресою: м.Суми вул.Металургів,38.

Реабілітація у амбулаторних умовах надається за адресою: м Суми вул. Хворостянка, 3 (вул.Праці,3), 6 поверх.

Лікарі відділення займаються діагностикою, лікуванням та профілактикою неврологічних захворювань, реабілітацією пацієнтів з ураженням центральної та периферичної нервової системи, ураженням опорно-рухового апарату; володіють сучасними методиками лікування, технікою проведення  медикаментозних  блокад, методикою кінезіотейпування і т.д.

У відділенні надає допомогу мультидисциплінарна реабілітаційна бригада, яка  встановлює реабілітаційний діагноз та складає індивідуальний план реабілітації,  проводиться поточний моніторінг стану пацієнта та при потребі  коригується індивідуальний реабілітаційний план.

До складу бригади входять: лікарі-невропатологи, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, лікар психотерапевт, фізичні терапевти,  ерготерапевти, лікар-фізіотерапевт, лікар-ортопед-травматолог, сестра медична стаціонару, сестра медична  з фізіотерапії, сестра медична з лікувальної фізкультури, сестра медична з масажу, психолог, логопед.

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план проведення фізичної реабілітації, який враховує всі потреби пацієнта та його можливості. Під час лікування надається психологічний супровід пацієнтів.                                                                    

Рух - це життя!

Задайте фахівцю питання, що вас цікавить