РЕЄСТРАТУРА

Інфекційне відділення

м. Суми, вул. Металургів, 38
телефон: 0667477019 або 0981075048

 У відділенні надається медична допомога хворим міста та є госпітальною базою для хворих на особливо небезпечні інфекції.

 Сучасне оснащення, лікарі вищих категорій, щире бажання допомогти кожному пацієнту – це те, що дозволяє нам надавати кваліфіковані послуги, які є основою швидкого та ефективного лікування.

Лікування в інфекційному відділенні має численні переваги: спеціалізований медичний персонал, ефективна діагностика та лікування інфекційних захворювань, контроль інфекційного процесу, ізоляція хворих, зниження ризику поширення інфекцій, підтримка пацієнтів та родин у складні моменти, висока якість медичної допомоги, спеціалізоване обладнання та лікувальні протоколи, забезпечення безпеки пацієнтів та персоналу, інтегрований багатопрофільний підхід до лікування.

           Завдання та функції відділення:

  1. Інфекційне відділення призначене для госпіталізації хворих на різні бактеріальні, вірусні та деякі паразитарні захворювання, а також осіб підозрюваних на ці хвороби.
    2. Забезпечення надійної ізоляції хворих з різними інфекційними захворюваннями.
    3. Введення в практику нових методів діагностики та лікування, аналіз їх ефективності.
    4. Підвищення рівня теоритичних знань і навчання персоналу практичними навиками по лікуванню та спостереженню за хворим з різними інфекційними патологіями.

Захистимо здоров'я разом

Лікарі відділення:

Кравцова Ірина Анатоліївна

завідувач відділення

Спеціальність - лікар-інфекціоніст. Головний міський інфекціоніст. Стаж роботи за фахом – 7,5 років. Друга кваліфікаційна категорія. Член асоціації інфекціоністів Сумщини, Всеукраїнської асоціації інфекціоністів. Пріорітетні напрямки роботи – гостра коронавірусна інфекція SARS-Cov-2, вітряна віспа, кір, краснуха, хвороба Лайма, герпесвірусні інфекції, гострі тонзиліти, вірусні гепатити.

шамота володимир михайлович

лікар-анестезіолог

Спецільність-лікар-анестезіолог. Стаж роботи за фахом 4 роки. Напрямки роботи: анастезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія дорослого наслення, реанімаційні заходи та ресусцитація.

Задайте лікарю питання, яке вас цікавить