РЕЄСТРАТУРА

Хоспісне відділення

м. Суми, вул. Металургів, 38
телефон: (066)7478699 або (098)1074694.

Хоспіс (hospice) – це підхід до медичної допомоги, спрямований на полегшення страждань термінально хворих пацієнтів з невиліковними захворюваннями, особливо в кінцевій стадії життя. Хоспіс зосереджується на паліативній (симптоматичній) догляді та підтримці пацієнтів та їх близьких, забезпечуючи фізичний комфорт, психологічну підтримку та емоційний зв’язок.

У хоспісі надається комплексна медична допомога, яка включає лікування болю, симптомів та незручностей, психологічну підтримку для пацієнтів та їх родин, а також соціальну та духовну підтримку. Команда хоспісу складається з лікарів, медсестер, психологів, соціальних працівників та духовних консультантів, які працюють разом, щоб забезпечити найкращу можливу якість життя пацієнтів у їх останні дні.

Головними принципами хоспісного підходу є повага до гідності пацієнта, врахування їх бажань та цінностей, забезпечення комфорту та підтримки для всієї сім’ї пацієнта. Хоспіс сприяє створенню сприятливого середовища, де пацієнти можуть прожити свої останні дні з любов’ю, гідністю та спокоєм.

 Пацієнти забезпечені усіма необхідними асистивними засобами і комфортними умовами для перебування. Наявні палати для спільного перебування.

Пацієнтам з больовим синдромом індивідуально, в залежності від ступеню вираженості болю, призначається знеболююча терапія. У закладі наявні знеболюючі препарати різних груп для таких пацієнтів.

У відділенні працюють лікарі, які пройшли спеціальну підготовку. Надається виїзна паліативна допомога. До складу бригади входять:лікар-невропатолог, лікар-терапевт та лікар-хірург, лікар-психотерапевт.

Паліативна допомога надається безкоштовно. Госпіталізація здійснюється відповідно до Критеріїв визначення пацієнтів, що потребують паліативної допомоги у плановому порядку за наявністю електронного направлення від сімейного або лікуючого лікаря

Любов, турбота, достоїнство - освітлюємо шлях у важкі часи

Лікарі відділення:

Шевченко Ольга Миколаївна

В.о. завідувача відділення, лікар-невропатолог

лікар невропатолог Стаж роботи 13 років., має II атестаційну категорію. В 2009 році закінчила Сумський державний Університет медичного інституту та отримала повну вищу освіту за спеціальністю « Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря. З 2021р. виконує обов’язки завідуючої відділення. У 2021р пройшла навчання за спеціальністю «Паліативна допомога» на базі ХМАПО. Забезпечує спеціалізований лікувально діагностичний процес , впроваджує в практику медичні наукові дослідження. Володіє сучасними методиками лікування. Постійно підвищує свою кваліфікацію шляхом безперервного професійного розвитку, та приймає участь у конференціях та майстер класах.

Ярмак Наталія Вікторівна

Лікар-терапевт

Стаж роботи 12 років, лікар спеціаліст. В 2010році закінчила Сумський державний Університет медичного інституту, та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря. Постійно підвищує свою кваліфікацію, володіє сучасними методами лікування.

Задайте лікарю питання, яке вас цікавить