РЕЄСТРАТУРА

Стоматологічне відділення

м. Суми, вул. Хворостянка, 3 (Праці), II поверх
телефон:+38 (066)-957-39-16, +38 (096)-357-78-95

Наше стоматологічне відділення пропонує високоякісний та індивідуальний стоматологічний догляд за Вашим здоров’ям та посмішкою. Завдяки нашій досвідченій команді стоматологів, ми забезпечуємо всебічне лікування та профілактику усних захворювань. Ми використовуємо сучасні технології та передове обладнання, що дозволяє нам здійснювати безболісні та ефективні процедури. Наш підхід базується на індивідуальному плану лікування для кожного пацієнта, з орієнтацією на ваші потреби та бажання. Ми ставимо ваш комфорт на перше місце, створюючи спокійну та затишну атмосферу у нашому кабінеті. Наша мета – надати вам найкращий стоматологічний догляд, покращити ваше здоров’я та відновити вашу самооцінку через прекрасну посмішку. Ми пишаємося нашими результатами і відданістю пацієнтам, роблячи кожен візит у наше відділення незабутнім та задоволеним.

Послуги у відділенні:

Виготовлення змінних протезів: пластиночних протезів; бюгельних протезів; ремонт пластиночних протезів;

Виготовлення незйомних протезів: коронок; мостоподібних протезів; суцільнолитих протезів; металопластмасових, металокерамічних протезів.

Видалення зубів

Лікування зубів з використанням новітніх технологій

Режим роботи:
Пн -Пт 08.00 – 15:00 (без перерви)

Посмішка, яка міняє життя: ваша стоматологічна довіра

Лікарі стоматологічного відділення:

Нєнков Георгій Іванович

Завідувач відділення, лікар-стоматолог-ортопед

Лікар вищої категорії. Стаж 38 років. Член асоціації стоматологів України.Приорітетні напрямки роботи – надання стоматологічної ортопедичної допомоги дорослому населенню.

Панченко В’ячеслав Вікторович

лікар-стоматолог-хірург

Лікар вищої категорії. Стаж роботи 45 років. Приорітетні напрямки роботи – надання стоматологічної -хірургічної допомоги дорослому населенню.

Полонський Анатолій Георгійович

лікар-стоматолог-ортопед

Стаж роботи за фахом 40 років. Лікар першої категорії. Приорітетні напрямки роботи – надання стоматологічної ортопедичної допомоги дорослому населенню.

Корнієнко Роман Юрійович

лікар-стоматолог

Приорітетні напрямки роботи – надання стоматологічної – терапевтичної допомоги дорослому населенню. Стаж роботи 2 роки

Не гайте часу, запишіться на консультацію до лікаря