РЕЄСТРАТУРА

Відділення медичних оглядів

м. Суми, вул. Хворостянка, 3
телефон: (0542) 787 315

Регулярні та своєчасні профілактичні медичні огляди є важливою складовою здорового способу життя і мають значний вплив на наше загальне благополуччя. Ось чому це настільки важливо:

  1. Виявлення потенційних проблем: Профілактичні огляди дозволяють виявити потенційні проблеми та ризики, навіть коли симптоми ще не проявляються. Раннє виявлення хвороби забезпечує кращі шанси на успішне лікування і запобігання подальшому розвитку хвороби.

  2. Збереження здоров’я: Регулярні профілактичні огляди допомагають відслідковувати стан вашого здоров’я і реагувати на будь-які зміни. Вони сприяють запобіганню загострень, погіршенню хронічних захворювань та розвитку серйозних ускладнень.

  3. Освіта та консультування: Профілактичні огляди дають можливість отримати освіту та консультації щодо здорового способу життя. Лікар може надати корисні поради щодо правильного харчування, фізичної активності, керування стресом та інших аспектів здорового життя.

  4. Превентивна медицина: Профілактичні огляди спрямовані на запобігання розвитку хвороб і їх ускладнень. Це допомагає зменшити ризик виникнення серйозних захворювань, збільшити тривалість та якість життя.

  5. Моніторинг хронічних захворювань: Якщо у вас вже є діагноз хронічного захворювання, регулярні профілактичні огляди допомагають контролювати та керувати ним. Лікар може оцінювати ефективність лікування, вносити необхідні зміни та надавати підтримку у плануванні довгострокового лікування.

Враховуючи всі ці переваги, важливо регулярно та своєчасно проходити профілактичні медичні огляди. Це допоможе вам підтримувати оптимальний рівень здоров’я, виявляти проблеми на ранній стадії та забезпечити продовження активного та повноцінного життя.

Ваше здоров'я – наша турбота. Якість допомоги – наш пріоритет!

Лікарі відділення медичних оглядів:

Божко Микола Миколайович

завідувач відділення

Спеціальність – лікар-дерматовенеролог. Друга кваліфікаційна категорія. Стаж роботи за фахом 36 років. Член Всеукраїнської асоціації дерматовенерологів. Пріорітетні напрямки: організація злагодженої ефективної роботи відділення для надання повного та якісного медико-профілактичного обстеження пацієнтів, згідно профільного призначення відділення.

Землюк Єлизавета Федорівна

лікар-терапевт

Вища кваліфікаційна категорія. Стаж роботи за фахом 43 роки. Пріорітетні напрямки: організація та проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі.

Чумаченко Ольга Василівна

лікар-терапевт

Друга кваліфікаційна категорія Стаж роботи за фахом 10 років Пріорітетні напрямки: медичні огляди працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, виявлення професійних захворювань; медичні огляди декретованих груп населення; кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів.

Толстун Алла Олександрівна

Лікар-стоматолог-терапевт

Перша кваліфікаційна категорія. Стаж роботи з фахом 40 років. Пріорітетні напрямки: здійснення медичних оглядів за своїм профілем працівників окремих професій, виробництв та організацій.

Юрченко Микола Васильович

Лікар-отоларинголог

Вища кваліфікаційна категорія. Стаж роботи з фахом 51років. Член асоціації отоларингологів Сумщини. Пріорітетні напрямки: здійснення медичних оглядів за своїм профілем працівників окремих професій, виробництв та організацій.

Грищенко Вадим Олександрович

лікар-хірург

Спеціаліст. Стаж роботи 4 роки. Пріорітетні напрямки: надання кваліфікованої допомоги дорослому населенню з хірургічними патологіями; обстеження населення та виявлення патології внутрішніх органів і зовнішніх пошкоджень, що вимагають проведення хірургічної патології.

Щербань Тетяна Григорівна

лікар-акушер-гінеколог

Спеціальність-лікар-акушер-гінеколог. Кваліфікаційна категорія-друга. Стаж роботи за фахом-10 років. Пріоритетні напрямки роботи-надання генекологічної допомоги дорослому населенню, проведення кольпоскопії, діатермокоагуляції.

Завора Тетяна Сергіївна

лікар-офтальмолог

Спеціальність-лікар-офтальмолог. Спеціаліст. Стаж роботи за фахом-3,5 роки. Член Всеукраїнського альянсу офтальмологів. Пріоритетні напрямки роботи-надання офтальмологічної допомоги дорослому населенню.

Крапивний Олександр Вікторович

лікар-рентгенолог

Спеціальність – лікар-рентгенолог. Вища кваліфікаційна категорія. Стаж роботи за фахом – 15 років. Член асоціації рентгенологів України. Пріоритетні напрямки роботи – рентгенологічні дослідження шлунково- кишкового тракту, екскреторна урографія сечовидільної системи, органів грудної клітини та опорно-рухової системи.

Отримайте всю інформацію, щодо медогляду