РЕЄСТРАТУРА

Поліклінічне відділення №2

м. Суми, вул. Ковпака, 7
телефон:(0542) 245 572

Вас вітає поліклініка №2, КНП “Клінічна лікарня № 4” СМР, що розташована за адресою вулиця Ковпака, 7

Міська поліклініка – це сучасний медичний заклад, присвячений забезпеченню населення міста якісною та доступною медичною допомогою. Наша поліклініка відіграє ключову роль у забезпеченні здоров’я та благополуччя громади, надаючи широкий спектр медичних послуг для пацієнтів різного віку та потреб.

У нашій поліклініці працюють висококваліфіковані лікарі та медичний персонал, які мають багаторічний досвід у своїх областях. Ми прагнемо надати найкращу можливу медичну допомогу, використовуючи сучасні методи діагностики та лікування.

Наші послуги включають загальні медичні консультації, профілактичні огляди, лабораторні дослідження, рентгенографію, ультразвукову діагностику, фізіотерапію та інші процедури. Ми також співпрацюємо зі спеціалістами різних галузей медицини, щоб забезпечити пацієнтам доступ до спеціалізованої медичної допомоги.

У нашій поліклініці ми покладаємо великий акцент на комфорт та доброзичливу атмосферу. Ми прагнемо створити середовище, де пацієнти почувають себе затишно та впевнено, знаючи, що їх здоров’ю приділяється належна увага.

Наша місія – забезпечити якісну та доступну медичну допомогу, підтримуючи здоров’я нашої громади. Ми працюємо над тим, щоб стати надійним партнером у піклуванні про ваше здоров’я і вибір першим місцем, куди ви звертаєтеся для отримання медичної допомоги.

Ласкаво просимо до нашої міської поліклініки, де ваше здоров’я є нашою пріоритетною турботою.

Ваше здоров'я – наша турбота. Якість допомоги – наш пріоритет!

Не гайте часу, запишіться на консультацію до лікаря